Provedení Dopr.výška Hmax Napětí U Průchod ob.kolem Průtok Qmax Připojení Příkon

Ponorná drenážní čerpadla Alfa expo

Kalové čerpadlo HC 7

Ponorné čerpadlo HC7 inox:

-nerezová ocel a kvalitní nárazuvzdorný plast

-plovákový spínač

-v čerpadle zabudovaná tepelná pojistka

 
Ponorné nerezové čerpadlo HC 7 inox- účel a použití:

Ponorné čerpadlo HC7 M - INOX je určeno pro čerpání čisté a mírně znečistěné vody (max. velikost pevných částic 5 mm) bez obsahu abrazivních částic do max. teploty 35º C.
Ponorné čerpadlo HC 7 je vhodné pro použití v domácnostech, zahradnictví a zemědělství, pro sanitární účely a podobně. Například k napouštění a vypouštění bazénů, čerpání jímek, odvodňování sklepů, čerpání vody ze studní, nádrží, rybníků apod. Čerpadlo může být trvale ponořené.

Není vhodné k trvalému provozu (například umělé potůčky, vodopády, vodotrysky), k čerpání chemických produktů, potravin, slané vody a vody obsahující abrazivní (schopné obrušovat – brusné) částice jako písek, štěrk atd.
 

Popis čerpadla a funkce:

Čerpadlo má plášť z nerezové oceli. Hřídel motoru je utěsněna keramickou mechanickou ucpávkou. Motor je vybaven zabudovanou tepelnou pojistkou, která chrání čerpadlo proti přehřátí a přetížení. Čerpadlo je vybaveno plovákovým spínačem, který ovládá chod čerpadla v závislosti na hladině čerpané vody. Čerpaná voda obtéká motor a tím zajišťuje jeho intenzivní chlazení i při nízké hladině.

alfa-hc7inox.jpg
Provedení Dopr.výška Hmax Napětí U Průchod ob.kolem Průtok Qmax Připojení Příkon
HC 7 INOX

Kalové ponorné čerpadlo HC 8

Ponorné čerpadlo HC8:

- zabudovaný hladinový spínač

- čerpání již od výšky hladiny 10 mm!

- mechanická keramická ucpávka

- čerpadlo s tepelnou pojistkou

- i mírně znečištěná voda (pevné částice max 5mm)

 
Ponorné plastové čerpadlo HC8 - účel a použití:

Ponorné čerpadlo HC8 M je určeno pro čerpání čisté a mírně znečistěné vody (max. velikost pevných částic 5 mm) bez obsahu abrazivních částic do max. teploty 35º C.

Je vhodné pro použití v domácnostech, zahradnictví a zemědělství, pro sanitární účely a podobně. Například k napouštění a vypouštění bazénů, čerpání jímek, odvodňování sklepů, čerpání vody ze studní, nádrží, rybníků apod.Čerpadlo může být trvale ponořené. Vyniká také schopností vyčerpat vodu až do úrovně 10 mm.

Není vhodné k trvalému provozu (například umělé potůčky, vodopády, vodotrysky), k čerpání chemických produktů, potravin, slané vody a vody obsahující abrazivní (schopné obrušovat – brusné) částice jako písek, štěrk atd.
 

Popis čerpadla a funkce:

Čerpadlo má plášť skříň z kvalitního nárazuvzdorného plastu. Hřídel motoru je utěsněna keramickou mechanickou ucpávkou. Motor je vybaven zabudovanou tepelnou pojistkou, která chrání čerpadlo proti přehřátí a přetížení. Čerpadlo je vybaveno zabudovaným hladinovým spínačem, který ovládá chod čerpadla v závislosti na hladině čerpané vody (popis v návodu k použití)

Integrovaný hladinový spínač:

Čerpadlo má zabudovaný hladinový (plovákový) spínač. Nemůže tedy dojít k jeho zachycení o stěnu jímky či jiné předměty a proto ho lze použít v jímkách malých rozměrů (23 x 17 cm). V případě potřeby lze hladinový spínač vyřadit z provozu (uzamknout) ručním šoupátkem na plovákové komoře. V tomto případě však musíme pozorně hlídat hladinu čerpané vody, aby neklesla pod cca 10 mm – nebezpečí chodu na sucho a poškození keramické ucpávky či dalších částí čerpadla.

 

alfa%20-hc8.jpg
Provedení Dopr.výška Hmax Délka kabelu Napětí U Průchod ob.kolem Průměr čerpadla Průtok Qmax Připojení Příkon
HC 8 M

Kalové ponorné čerpadlo HS 11

Kalové čerpadla HS 11:

- plášť z nerezové oceli, nerezová hřídel
- v čerpadle zabudovaná tepelná pojistka
- plovákový spínač
- mechanická keramická ucpávka
 

Kalové čerpadlo HS11 - účel a použití:

Kalová čerpadla HS11 M jsou určena pro čerpání čisté a znečištěné vody (max. velikost pevných částic 35 mm) do max. teploty 35º C.
Kalové čerpadlo HS 11 je vhodné pro použití v domácnostech, zahradnictví a zemědělství, pro sanitární účely a podobně. Například k napouštění a vypouštění bazénů, čerpání jímek a septiků, odvodňování sklepů, čerpání vody ze studní, nádrží, rybníků apod.
Čerpadlo může být trvale ponořené.
Není vhodné k trvalému provozu (například umělé potůčky, vodopády, vodotrysky), k čerpání chemických produktů, potravin, slané vody a vody obsahující abrazivní (schopné obrušovat – brusné) částice jako písek, štěrk atd.
 

Popis čerpadla a funkce:

Čerpadlo má plášť z nerezové oceli. Nerezová hřídel motoru je utěsněna keramickou mechanickou ucpávkou. Motor je vybaven zabudovanou tepelnou pojistkou, která chrání čerpadlo proti přehřátí a přetížení. Čerpadlo je vybaveno nastavitelným plovákovým spínačem, který ovládá chod čerpadla v závislosti na hladině čerpané vody.

 

 

alfa%20HS.jpg
Provedení Dopr.výška Hmax Napětí U Průchod ob.kolem Průtok Qmax Připojení Příkon
HS 11 M